08.12.2020

Потреби громади: діємо разом

Понад 50 заявок до Карти муніципальних потреб Дружківки надійшло від мешканців громади. Переважна більшість сигналів стосується сфери житлово-комунального господарства.
Антирейтинг проблем, що ускладнюють життя городянам (по кількості заявок):
дороги – 9
освітлення – 5
ліфти – 4
тротуари – 3
Про заявки, які вже у стадії виконання – у відеоогляді.

На сьогодні тут відображені близько 50 заявок, п’ять з яких вже взяті в роботу. Серед зареєстрованих є локальні і загальноміські проблеми: погані дороги, непрацюючі ліфти, відкриті люки, відсутність вуличного освітлення. Є і гострі питання, які потребують якнайшвидшого вирішення – підтоплення житлових будинків по вул. Маханько в селищі Карлівка. Зареєстрована на карті і глобальна проблема міста, пов’язана з погіршенням стану річки Кривий Торець. Річка обміліла, заросла очеретом, поступово перетворюється в болото, хоча не так давно була улюбленим місцем відпочинку городян. 

Вже зареєстровані дві електронні петиції до Дружківської міської ради, стосовно питань очищення міської річки та поганого дорожнього покриття по вул. Потьомкіна. Наразі триває збір підписів до якого може долучитися кожен мешканець міста. Також за правової підтримки «Громадського патруля» проведено збір підписів під зверненням до міського голови про проведення громадських слухань з приводу непрацюючих у місті ліфтів. Звернення вже зареєстроване у виконкомі і попередньо слухання відбудуться 12 грудня о 12.00 в приміщенні виконкому. Запрошуємо всіх небайдужих».

Проєкт «Платформа муніципальних потреб Дружківки» реалізується ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

  • Twitter
  • Facebook